Kim jest Aneta Kmieć-Wawrzyniak zawodowo?

Od lat prowadzę z mężem rodzinną firmę. Choć prowadzenie własnego biznesu to często jazda bez trzymanki, to nie wyobrażam sobie innej drogi zawodowej. A doceniłam to jeszcze bardziej w momencie, gdy zostałam mamą, bo dzięki temu mam elastyczny grafik i mogę przeżywać każdego dnia przygody z moim cudownym synem.


Jestem ilustratorką i graficzką. Tworzę ilustracje, rysunki, loga i inne treści graficzne. A od października 2023 mogę z dumą nazywać siebie autorką (i ilustratorką) książek. Było to moje marzenie od zawsze. Uważam, że o marzenia trzeba walczyć i niczym kot iść zawsze własną drogą.


Moje książki z Uniwersum Rawawika to książki dla dzieci, opowiadają o przygodach kota wikinga. Przede wszystkim jednak niosą ważne przesłanie, że warto byś sobą i spełniać marzenia.


Dużo w moim życiu zawodowym i prywatnym zmienił wyjazd do Norwegii. Wyruszyłam tam tuż po ukończeniu studiów. Mieszkanie w kraju fiordów sprawiło, że spojrzałam na swoje życie z innej perspektywy i zaczęłam myśleć o tym, czego naprawdę chcę w życiu. To właśnie tam po raz pierwszy narodził się pomysł, żeby założyć swoją firmę i spełniać marzenia.  

aneta kmieć-wawrzyniak autorka książek dla dzieci o kocie Rawawiku
aneta kmieć-wawrzyniak autorka książek dla dzieci o kocie Rawawiku
aneta kmieć-wawrzyniak autorka książek dla dzieci o kocie Rawawiku

 

Jestem autorką książek o kocie Rawawiku. Chcesz wiedzieć więcej o moich książkach?

tak, chcę
książki dla dzieci o kocie rawawiku, który jest wikingiem

Kim jest Aneta Kmieć-Wawrzyniak prywatnie?

A prywatnie jestem żoną przystojnego brodacza i mamą cudownego syna. Kocham tych moich mężczyzn ponad wszystko ❤️ i to oni są moją codzienną inspiracją i motywacją. Naszą rodzinę dopełnia jeszcze kotka Missi, zwana także brytyjską księżniczką. Rodzina jest na pierwszym miejscu moich życiowych priorytetów i dlatego cieszę się, że wybrałam taką, a nie inną ścieżkę zawodową. Dzięki temu mogę dopasowywać grafik pod siebie. Nie powiem Ci, że mam dużo wolnego czasu, ale mam na pewno dużo swobody.

Kocham książki (czytać i pisać 🙃). Lubię sport, szczególnie stretching, taniec, pilates. Mam słabość do nauki języków obcych. Moją wielką pasją jest rysowanie, kiedyś na papierze, dziś głównie tworzę elektroniczne ilustracje. Lubię też czasem obejrzeć dobry film lub serial. Jednak ponad wszystko uwielbiam spędzać czas z moimi mężczyznami. Bez nich nie byłoby niczego, a już z pewnością książek mojego autorstwa.

aneta kmieć-wawrzyniak autorka książek dla dzieci o kocie Rawawiku
aneta kmieć-wawrzyniak autorka książek dla dzieci o kocie Rawawiku
aneta kmieć-wawrzyniak kociara kot brytyjski kocham koty iphone praca kobieta biznesu szkolenia dla kobiet